LIUTAURAS ZUBĖ
Masažuotojas
Licencijos ir spaudo numeris
(MS004237/ASL-02649)
Liutauras Zubė - tai profesionalus licencijuotas gydomojo masažo specialistas ir reabilitacijos treneris.
2023 metų III atvirame Lietuvos masažuotojų čempionate pirma vieta gydomojo masažo kategorijoje.
2023 metų Tarptautinio Baltijos Masažo Čempionato aukso laimėtojas.
2022 metų Tarptautinio Baltijos Masažo Čempionato bronzos laimėtojas.
Straipsniai apie Liutaurą Zubę
Gydomojo masažo čempionas: „Skausmą gali sukelti ir stresas"
Gydomojo masažo specialistas iš Klaipėdos Liutauras Zubė neseniai pripažintas Lietuvos gydomojo masažo čempionu. Gegužės pradžioje vykusiame III atvirame Lietuvos masažuotojų čempionate jis laimėjo pirmąją vietą gydomojo masažo kategorijoje.
Skaityti daugiau
Baltijos masažo čempionate - auksas klaipėdiečiui
Šiemet Tarptautiniame Baltijos masažo čempionate Klaipėdai ir Lietuvai jau antrą kartą iš eilės atstovavo ir auksą pelnė klaipėdietis Liutauras Zubė. Tai - ne vienintelis toks įspūdingas šio masažo specialisto pasaulinio lygio apdovanojimas. Visgi pats L. Zubė tikina, kad didžiausias jo įvertinimas ir laimėjimas - sveikstantys pacientai.
Skaityti daugiau
Arvydą BMW nubloškė nuo paspirtuko: vyras ne tik išsikapstė iš komos, bet ir pradėjo vaikščioti bei vairuot
Praėjusių metų liepos 26-ąją Klaipėdoje įvyko avarija, vos nenusinešusi žmogaus gyvybės. Arvydas Lankutis šviesoforu reguliuojamoje sankryžoje paspirtuku ketino pervažiuoti gatvę, o tik į ją įvažiavęs buvo partrenktas atskridusio BMW markės automobilio. „Liudininkai sakė, kad mane į orą išmetė net iki šviesoforo viršaus", – dalijasi pašnekovas. Trys mėnesiai komos būsenos ir liūdnos medikų prognozės – nuo nežinios, ar išvis pabus, iki to, jog bus reikalingas neįgaliojo vežimėlis. Tačiau Arvydas, kupinas stiprios valios ir stulbinamos motyvacijos gyventi kiek įmanoma savarankiškesnį gyvenimą, ne tik pakilo iš lovos, bet ir atsisakė vežimėlio bei ramentų.
Skaityti daugiau
Masažas, mankšta, mityba ir tikėjimas - ginklai, įveikiantys net sunkias ligas
„Gydant žmogaus kūną svarbiausi yra du faktoriai - gydymas turi būti kompleksinis, o pacientas turi suprasti, kad jo sveikata tiesiogiai priklauso nuo jo gyvenimo būdo", - sako licencijuotas gydomojo masažo specialistas Liutauras Zubė, savo praktikoje taikantis masažą, individualias mankštas, mitybos korekcijas ir konsultacijas.
Skaityti daugiau
Klaipėdietis 3 mėnesius praleido komos būsenos: jo pabudimą medikai prilygino stebuklui
Smagi diena ir pasivažinėjimas paspirtuku klaipėdiečiu Arvydui Lankučiui baigėsi ligoninėje – šviesoforu reguliuojamoje sankryžoje jį parbloškė automobilis. Tai, kad jis išgyveno, medikai laiko stebuklu, o užsispyrimo nestokojantis vyras kasdien visiems įrodo, kad nėra nieko neįmanomo.
Skaityti daugiau
Pacientų istorijos paskatino imtis projekto
Klaipėdietis masažo specialistas ir reabilitacijos treneris Liutauras Zubė, paskatintas savo paties ir pas jį besilankančių žmonių istorijų, nusprendė įkurti reabilitacijos centrą. Jo statybai jau ėmė ieškoti ir rėmėjų.
Skaityti daugiau
Paspirtuku grįždamas iš pajūrio klaipėdietis patyrė tikrą košmarą: tris mėnesius praleido komoje
Klaipėdietis Arvydas Lankutis (35 m.) kasdien pasidžiaugia tuo, kad gali vaikščioti ir daryti kitus daugeliui įprastus dalykus. Prieš pusantrų metų komą patyrusiam ir 3 mėnesius joje prabuvusiam vyrui teko visko mokytis iš naujo.
Skaityti daugiau
Su nevaikštančiais ligoniais dirbantis Liutauras: „Kūnas yra molis, iš kurio reikia nulipdyti sveiką žmogų"
Žmogaus rankos kartais gali daugiau nei medikamentai. Rankos pastato ant kojų, kai vilties eiti, atrodytų, nebėra, kai po didelių avarijų ar traumų medikai žada gyvenimą neįgaliojo vežimėlyje. Tokių stebuklui prilygstančių istorijų gali papasakoti klaipėdietis masažuotojas ir sporto treneris Liutauras Zubė. „Bet tai ne stebuklai, tai – anatomija", – sako L.Zubė.
Skaityti daugiau
Made on
Tilda